O nás

NEJSME „TOVÁRNA NA PROJEKTY“ – VÍC NEŽ MNOŽSTVÍ SLEDUJEME KVALITU

Jsme tu s vámi již přes 30 let

Firma byla založena v prosinci roku 1994. Od počátku jsme ryze česká společnost, která sleduje moderní trendy a jde s dobou. Postupně firma systematicky rozšířila své aktivity nejenom na oblast zpracování projektů (žádostí o dotace), ale i na celé období přípravy, realizace a monitoringu projektu. Ve svých činnostech společnost pružně spolupracuje se specializovanými firmami nebo konzultanty pro specifické oblasti, vyžaduje-li to daný projekt.

Podívejte se na důležité milníky naší historie.

Spolupracujeme

Našimi spokojenými zákazníky jsou:

Rozvojové projekty

Společnost SEWACO s.r.o. realizovala tyto projekty podpořené z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Pokročilý systém řízení ČOV 4.0

Byl spolufinancován Evropskou unií. Projekt řeší realizaci pilotního projektu pro pokročilé řízení ČOV. Na jeho realizaci se podílejí 4 společnosti. Výstupem projektu bude realizace prototypu pokročilého řídicího systému ČOV (ŘS) nasazených pro tradiční i pro moderní PLC ŘS.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám zašleme naši nabídku. Nenašli jste, co jste očekávali? Napište nám prosím, odpovíme Vám co nejdříve.