Jsme tu pro vás

a vaše projekty

Služby

NEJSME „TOVÁRNA NA PROJEKTY“ – VÍC NEŽ MNOŽSTVÍ SLEDUJEME KVALITU

Vodní hospodářství

Zavádění inovativních řešení v oblasti pitných a odpadních vod. Látková a energetická bilance, online měření, analýzy, simulace a pokročilé řízení procesů.

Dotační poradenství

Našim cílem je najít pro Vás, co nejvhodnější dotační titul a vyhodnotit, zda máte reálnou šanci na získání dotace a provést Vás úspěšně celým dotačním cyklem.

Energetika

Poskytujeme strategické poradenství řešení odpadového hospodářství města či regionu. Zpracováváme energetické posudky a audity v oblasti vodního hospodářství, specializujeme se na měření, analýzy a simulace v oblasti energetiky.

Software

Realizace numerických simulací v multi-doménovém simulátoru SIMBA#. Bilanční a procesní modelování zejména pro oblast vodního hospodářství a energetiky.

Digitalizace

Zavádění moderních řešení s ohledem na digitalizaci vodárenství a energetiky. Poskytujeme služby v oblasti kyberbezpečnosti, monitoringu a pokročilé online analytiky.

Ostatní

Našim cílem je Vám pomoci v celém projektovém cyklu a úspěšně realizovat projekt. Nabízíme proto i ostatní služby potřebné pro úspěch projektu.

O nás

Firma byla založena v prosinci roku 1994. Firma se aktivně zapojila do příprav projektů dotovaných z EU již od samotného počátku, a to prvotně pro velké investice v oblasti ochrany životního prostředí. Postupně firma systematicky rozšířila své aktivity nejenom na oblast zpracování projektů (žádostí o dotace), ale i na celé období přípravy, realizace a monitoringu projektu. Pracovníci firmy se také aktivně podílejí na různých formách přednášek, školení, výuky a publikační činnosti. Ve svých činnostech společnost pružně spolupracuje se specializovanými firmami nebo konzultanty pro specifické oblasti, vyžaduje-li to daný projekt. Společnost zná do detailů nejen situaci v ČR, ale díky svým aktivitám i v teritoriu celé Evropy dokáže přenést do svých služeb i zkušenosti z jiných zemí a naopak. Společnost poskytuje služby např. v Chorvatsku, Slovinsku, Rumunsku, Slovensku, dále spolupracuje s partnery v Irsku, Portugalsku, Rakousku, Německu a Kanadě.

Reference

Představujeme Vám některé z projektů, které jsme pomáhali našim klientům realizovat

Zpracování vodního auditu
Odpadové hospodářství Brno
Předcházení vzniku odpadů v Brně
Studie čistírny odpadních vod
Horkovodní výměníková stanice SAKO a vyvedení výkonu
Ochrana vod povodí řeky Dyje
Optimalizace provozu ČOV
Odpadové hospodářství Brno II
Ochrana vod povodí řeky Dyje II

Kde nás najdete?

Milady Horákové 323/12
602 00 Brno

Sídlo společnosti

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám zašleme naši nabídku. Nenašli jste, co jste očekávali? Napište nám prosím, odpovíme Vám co nejdříve.